loader image

Pješačenjem do zdravlja 2026.

Ovogodišnji nedjelji program povodom Dana grada Novog Travnika protekao je s najvećim brojem posjetitelja do sada. Nedjeljna misa na Kuku, a potom i Planinarska kotličijada, uz to i kontinuiran rad i dobra organizacija, a svakako i novoasfaltirani put od Pješčare do našeg izletišta razlog su povećanog broja gostiju.

Ubuduće možemo očekivati sve veće posjete, pa bismo se već trebali i pripremati za to.

Subotnja hodnja grebenom planine Kruščice od Sebešića, najudaljenijeg gradskog naselja, protekla je ugodno, bez žurbe. Laganim hodom nam je trebalo nekih devet i pol sati. Češće pauze, uživanje u razgovoru i pogledu ostavili su nas jedan satak više u prirodi.

Velika hvala svim učesnicima na ugodnom druženju, našem Gradu i ostalim donatorima na potpori koju su nam pružili i ovaj put:

Grad Novi Travnik

UTD BEST d.o.o. Travnik

YIMOR d.o.o. Domaljevac

Caffe DERBY Novi Travnik

U svakom slučaju vidimo se i dogodine. Dobro nam došli!